Немає товарів
Фіксуючий ортез анатомічно правильної...
Наколінник з бічними вставками та...
Новий
Фіксуючий ортез анатомічно правильної форми
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Напівжорсткий ортез гомілковостопного суглоба Tobiplus EST-090
Фіксуючий ортез анатомічно правильної форми
Отримувач: :
* Обов'язкові поля
або Відміна
Фіксуючий ортез анатомічно правильної форми, виконаний з високоміцного напівжорсткого матеріалу Velour та внутрішньої повітропроникної підкладки (POROMAX®). У конструкцію входять медіально-латеральні гнучкі бічні вставки, вони сформовані і розташовані анатомічно, обходячи кісточку.
Однією з особливостей ортезу є незвичайна система ременів та утяжок, які забезпечують необхідну стабілізацію та регулюють рівень підтримки, кріпляться за допомогою застібок Micro - Velcro.
Ортез гомілковостопного суглоба TOBIPLUS ідеально підходить для фіксації суглоба під час занять спортом та інших навантажень. Створює оптимальну бічну підтримку гомілковостопного суглоба, обмежує пронацію та супинацію стопи, не впливаючи при цьому на її згинання та розгинання.
|
Розмір |
1 |
2 |
3 |
|
Обхват на 2 см вище кісточки |
17-20 |
20-25 |
25-30 |
Наразі коментарі відсутні.