Категорії

Інформація

Новинки

Виробники

Наші магазини

Про нас

Мережа магазинів "МЕДтехніка панацея" є, першою в Україні компанією, що почала пропонувати своїм клієнтам повний і системний асортимент товарів для здоров'я. До Ваших послуг - консультації висококваліфікованих фахівців, практикуючих лікарів, індивідуальне виготовлення і підбір виробів. Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів, тому постійно працюємо над поліпшенням якості і зручності пропонованих нами послуг і раді почути Ваші зауваження, які можуть поліпшити нашу роботу.
Всі товари, представлені на сайті Ви можете побачити в магазинах. Для Вашої зручності ми працюємо цілий тиждень, тому Ви можете відвідати нас в найбільш зручне для Вас час, а салони-магазини розташовані в найбільш зручних для відвідування районах міста. У мережі магазинів "МЕДтехніка панацея" працюють досвідчені фахівці, які завжди раді відповісти на всі Ваші запитання та надати кваліфіковану консультацію. Також до Ваших послуг, - можливість прокату реабілітаційної техніки (милиці, палиці, ходунки, інвалідні коляски і т.д.), індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок, а також безкоштовні консультації лікарів та профільних фахівців.

Доставка всіх товарів здійснюється по всій Україні (компанії перевізники).

Ми займаємося не тільки роздрібною торгівлею але і оптовими поставками, тому якщо у Вас велике замовлення, або Ви вважаєте що ціна висока, Ви можете зв'язатися з нами. У будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Ми запрошуємо до співпраці

Медичні заклади
торговельні організації
докторів
Громадські організації
Державні організації та фонди соціального захисту населення
Ми займаємося поставками великого асортименту засобів реабілітації та ортопедії, домашньої медтехніки, а так само товарів для краси і здоров'я. Нашим клієнтів ми завжди готові запропонувати невисокі ціни, а завдяки нашому великому асортименту Ви завжди можете розраховувати на економію часу збору необхідних товарів.

Давайте разом допоможемо людям!