Категорії

Інформація

Виробники

Наші магазини

ДОСТАВКА, ОПЛАТА, ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

ДОСТАВКА:

По територіі України виконується службами перевезення «Нова Пошта», «УкрПошта», Делівері, та JASTIN за вказанною Вами адресою або у відділення перевізника.

Самовивіз - Ви можете забрати свій заказ самостійно за адресою:

м.Умань, вул. Європейська, 50 МЕДтехніка «ПАНАЦЕЯ», пн - сб з 09:00 до 18:00, нд. з 09:00 до 15:00

Товар по замовленню резервується на 3 рабочих дні, 1 день для товару, що приймає участь в акції, не рахуючи дня розміщення замовлення.

Вартість доставки:

Якщо вартість замовлення складає понад 1500,00 грн (не враховуються товари, що приймають участь в акції )- доставка  по Україні безкоштовна.

Вартість доставки по Україні розраховується згідно тарифів перевізника.

Вартість доставки по м. Умань складає 60 грн. (вартість доставки великогабаритного замовлення - 120 грн.)

Важливо!

Шановні покупці! При отриманні Вашого замовлення уважно перевіряйте цілісність пакування та комплектність в присутності кур'єра або представника компанії перевізника, інакше всі претензії відносно відстутності кількості найменувань товарів в заказі - не приймаються! 

ОПЛАТА:

Готівкою при отриманні замовлення:

Ви можете розрахуватися за замовлення при його отриманні

Якщо замовлення складається зі 100% із товарів, що приймають участь в акціях, його необхідно сплатити перед відправленням.

Оплата на сайті:

Для цього необхідно обрати спосіб оплати "Онлайн катркою VISA/MasterCard"

Оплата на розрахунковий рахунок:

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, та на вказанний Вами email  буде відправлено лист з реквізитами для оплати.

Реквізити для оплати:

ФОП Кугай Олександр Вікторович

20301, Україна, м. Умань, Європейська,50

ІПН 2727801693

Рахунок:  UA973052990000026009021619355

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

                         

* Спосіб оплати через особистий кабінет Приват24 - Обираємо вкладку "Мої платежі", в полі "Створити новий платіж" вводимо 2727801693, вибираємо "ФОП Кугай О.В.", в полі "Призначення" вводимо Замовлення № (та номер Вашего замовлення), в полі "Сума" суму Вашого замовлення.

Безготівковим способом (в будь якому відділенні банку)

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер, та на вказану Вами e-mail адресу буде відправлено повідомлення з реквізитами для оплаты. 

Важливо!

Якщо Ви не сплачуєте заказ протягом 3-х банківських днів, заказ автоматчно анулюється і товар знімається з резерву. Всі оплати приймаються виключно в національній валюті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Інтернет-магазин МЕДтехніка ПАНАЦЕЯ гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов та не був у використанні протягом 14 днів згідно статті 9 Закону про захист прав споживачів. Виключенням є товари належної якості, які не підлягають поверненню та обміну, згідно постанови Кабінету міністрів від 19 березня 1994р №172  (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF) . Обов'язковою умовою є такі вимоги: товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який було видано покупцю разом з замовленням, згідно ст.9 закону про ЗПП (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12)

Товар необхідно відправити звичайною посилкою на адресу: м.Умань, Нова Пошта, відділення №2,  тел. +380930800636, отримувач Кугай Олександр Вікторович

Відправку сплачує відправник, у випадку повернення товару належної якості, в іншому випадку відправлення сплачу отримувач. Потім замовлення буде повернено на склад.

Спосіб повернення коштів: Грошові кошти можуть бути перераховані на картковий рахунок, вказаний Вами.
 

Отримати додаткові інформацію, Ви можете за телефонами:

  •         (093) 080-06-36
  •         (068) 978-26-67

Або написати нам на електронну пошту: panaceya-uman@ukr.net

Приємних Вам покупок!