Главная

Інформація

Переглянуті товари

Виробники

Наші магазини

Жорсткий корсет грудно-поперекового відділу LT-330, Orliman (Іспанія)

Новий

Корсет використовують при захисті люмбальної та задньої частини хребта, при лікуванні болючого сколіозу, при кіфозі, при лордозі.

Детальніше

10 од.

3 190,00 грн.

Інформація

Корсет на спину для постави фірми Orliman виготовлений в Іспанії, має міцну конструкцію та відмінну фіксацію в районі попереку та хребта.

Головні особливості ортопедичного корсету Orliman LT-330:

 1.   Корсет виконаний з еластичного повітропроникного матеріалу. Має 2 напівжорсткі вставки, 2 паравертебральні напівжорсткі знімні вставки, які можуть змінюватися на металеві.
 2.  У своїй структурі має легку основу із пластику, прокладку із синтетичного матеріалу, а також фіксуючу вставку, яка утримується на животі.
 3. Елементи корсета кріпляться між собою шлейками, які мають застібки, регулюються за розміром. Два ремені забезпечують необхідну додаткову фіксацію. Корсет доповнений 2 ременями, що схрещуються, в поперековій області, які створюють додаткову компресію і комплектуються застібками Velcro спереду. регулюються за розміром
 4.  Знімна люмбальна подушка з махровим покриттям та спіненою основою для максимального комфорту. Додаткові подушечки області ключиць для верхніх застібок.
 5.  Він підтримує у правильному положенні грудопоперековий відділ.
 6. У більшості подібних виробів посилення забезпечується спеціальними ребрами жорсткості, завдяки яким можна фіксувати хребет. Висота виробу спереду 20 см, а ззаду 54 см.

Показання для застосування жорсткого корсета грудо-поперекового відділу Orliman LT-330 Нормальне самопочуття без болю в спині, пов'язаних з попереково-крижовим відділом у хребті важливе для кожної людини. Загрозами для хребта можуть стати травми, побутові або пов'язані із заняттям спортом, великими навантаженнями та багатьма іншими. У разі рекомендується використовувати корсет. Це один із ортопедичних видів виробу, який необхідний для лікування опорно-рухового апарату, коригування постави та позитивним чином впливає на реабілітацію організму після травм.

Корсет Orliman LT-330 призначається за умови:

 1. дистрофії м'язів;
 2. лікування після операцій;
 3. грижі у міжхребцевих дисках;
 4. травми у хребті; 5. ушкодження зв'язок або суглобів.

Корсет Orliman LT-330 дає ефект, якщо дотримуватись деяких правил.

 1.  Одягати потрібно на білизну, щоб уникнути натирання шкіри.
 2. Носити корсет рекомендується приблизно 6 годин на день, але знімати на ніч.
 3. Не затягувати сильно шлейки, інакше це вплине на кровообіг.
 4. Бажано одягати корсет при тяжкій роботі та при болі в спині.

Догляд за корсетом Orliman LT-330

Прати корсет можна лише вручну, за нормальної температури 40°С. Сушити потрібно далеко від нагрівальних приладів, і не під відкритими променями сонця. Даний тип товару є складним виробом, тому при виборі варто звернутися за допомогою до лікаря, або отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста. Важливо правильно вибрати розмір корсету. У наших салонах консультанти допоможуть вам підібрати ортопедичні вироби правильно.

РОЗМІРНА ТАБЛИЦЯ

Размеры

XXS/1

XS / 2

S / 3

M / 4

L / 5

XL / 6

XXL / 7

Окружность, см

63-75

75-83

83-91

91-99

99-107

107-115

115-123

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Написати відгук

Жорсткий корсет грудно-поперекового відділу LT-330, Orliman (Іспанія)

Жорсткий корсет грудно-поперекового відділу LT-330, Orliman (Іспанія)

Корсет використовують при захисті люмбальної та задньої частини хребта, при лікуванні болючого сколіозу, при кіфозі, при лордозі.

30 других товаров этой категории: